Jak pisałam rano poranne strony w ogrodzie to stwierdziłam, że wartoby tu uwiecznić pergolę z różami, która jest między nami a sąsiadami.
No i się okazało, że nie umiem zrobić atrakcyjnego zdjęcia tej pergoli, więc jest wybiórczo 😉

Jak pisałam rano poranne strony w ogrodzie to stwierdziłam, że wartoby tu uwiecznić pergolę z różami, która jest między nami a sąsiadami.
No i się okazało, że nie umiem zrobić atrakcyjnego zdjęcia tej pergoli, więc jest wybiórczo 😉