Dziś zrobiłam całą sesję fotograficzną nowych piór na Inksea, i trochę nie chciało mi się już wymyślać czegoś innego.
W każdym razie tu jest dokładnie to o co mi chodziło wczoraj – można zrobić zielone pióro z pomarańczowym? Można. Dobrze to wygląda? No rewelacyjnie!
Swoją drogą zaczyna już być tego taka ilość, że powoli tracę zdolność zapamiętania wszystkich nazw…

